AquaDabra


AquaDabra 2ks Magic Water

AquaDabra 2ks Magic Water

✅️Doplňek magické vody k základní sadě Agua Dabra, bez které nejde tato barva použít. Pokud děti mají připraven základní set a dojde jim magická voda, mohou právě s touto sadu pokračovat ve výrobě Aqua Dabra magických zvířátek. Vzniklá..AquaDabra 6 barev

AquaDabra 6 barev

✅️Doplňek magických barev k základní sadě Agua Dabra, bez které nejdou tyto barvy použít. Pokud děti mají připraven základní set a dojdou jim barvičky, mohou právě s touto sadu barev pokračovat v barvení formiček pro výrobu Agua Dabra magických..AquaDabra základní set

AquaDabra základní set

✅️Osvětlené akvárium se sadou materiálu, pomocí které si děti mohou samy vyrobit vodní živočichy. Překvapivou kouzelnou vodu smíchanou s vodou z kohoutku mohou děti plnit do formy vybarvené barvami. Poté mohou celou formičku ponořit do misky s vodou a za pár sekund uvidí..AquaDabra Fantasy set II.

AquaDabra Fantasy set II.

✅️Sada materiálu, pomocí které si děti mohou samy vyrobit vodní živočichy. Překvapivou kouzelnou hmotu smíchanou s vodou z kohoutku mohou děti plnit do formy. Poté mohou celou formičku ponořit do misky s vodou a za pár sekund uvidí zvířátko ve 3D formátu. Jaké barvy..AquaDabra Fantasy set I.

AquaDabra Fantasy set I.

✅️Sada materiálu, pomocí které si děti mohou samy vyrobit vodní živočichy. Překvapivou kouzelnou vodu smíchanou s vodou z kohoutku mohou děti plnit do formy vybarvené barvami. Poté mohou celou formičku ponořit do misky s vodou a za pár sekund uvidí zvířátko ve 3D..


AquaDabra 5 (100%) 19 x hodnotené

Kategorie produktů aquadabra obsahuje 5 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
aquadabra za super ceny
© 2020 Kontakt