Chicco Lehátko houpací s dálkovým ovládáním Polly Swing up Paprika


CHICCO Lehátko houpací s dálkovým ovládáním Polly Swing up – Paprika

CHICCO Lehátko houpací s dálkovým ovládáním Polly Swing up – Paprika

✅️Houpací lehátko, které je ideální dovnitř, ale i na venkovní použití. Díky dálkovému ovládání je maximálně pohodlné nejen pro děťátko ale i pro rodiče. Vlastnosti: možnost nastavení intenzity houpání: 4. rychlostní stup­ně přídavné polstrování pro nejmenší děti je možné kdykoliv odebrat stříšku je možné odebrat..



Chicco Lehátko houpací s dálkovým ovládáním Polly Swing up Paprika

Hračky a hry | Hračky pro nejmenší | Houpadla

✅️Chicco Lehátko houpací s dálkovým ovládáním Polly Swing up Elektronické lehátko s houpáním na dálkové ovládání je určeno pro děti od narození. Lehátko kromě uklidňujícího houpání, nabízí dětem k pozorování i hraní hrazdičku s měkkými hračkami. Tato hrazdička, stejně jako vnitřní vložka je odnímatelná, lehátko se dá složit do úsporné velikosti. Funkčnost: příjemné uklidňujícívibrace odnímatelný dvojitý pultík snímatelný potah pro možnost vyčištění vnitřní vložka a hrazdička lze odejmout možnost dálkového ovládání při intenzitu houpání, 4 stupně bezpečnost dítěte zajišťuje 5-ti bodový bezpečnostní pás možnost dálkového ovládání při nastavené tónů, zvuky přírody, tlukot srdce Kupte dětem houpací lehátko Chicco! Vhodné pro děti od narození Hmotnost: 8 kg Nosnost: 9 kg Rozměry v rozloženém stavu: 89 x 67 x 93 cm Rozměry ve složeném stavu: 67 x 18,5 x 102 cm..


Chicco Lehátko houpací s dálkovým ovládáním Polly Swing up Paprika 4,25 (85%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů chicco lehatko houpaci s dalkovym ovladanim polly swing up paprika obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte chicco lehátko houpací s dálkovým ovládáním polly swing up paprika? Poradíme jak vybrat Chicco Lehátko houpací s dálkovým ovládáním Polly Swing up Paprika, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt