Lurchi


Džíny Lurchi Girls Boots Jona-Tex (střední)

Džíny Lurchi Girls Boots Jona-Tex (střední)

✅️Hrajte, šplhejte, šmírujte: Lurchi má tu správnou obuv pro každé dobrodružství. Boty jsou nejen módní, ale také robustní, odolné a vhodné pro děti. S Jona-Tex mají malé holčičky vždy teplé nohy, protože kožená bota je vybavena teplým fleecem podšívka a prodyšná Tex membrána. Boční zip usnadňuje oblékání a vzlétnutí a..Lurchi Girls Sandále MAXY II taupe (střední)

Lurchi Girls Sandále MAXY II taupe (střední)

✅️SANDÁLE Hraní, běhání, dovádění: Lurchi má pro každé dobrodružství vhodné boty. Boty jsou nejen moderní, ale i robustní, odolné a mají vhodný tvar pro dítě. Sandále Maxy II. z měkké Velour kůže jsou skvělé pro první pokusy o chůzi. O pevné sednutí se postará suchý zip. Měkká textilní podšívka a šlapka s koženou..LURCHI Boys Sandále MOLO navy (střední)

LURCHI Boys Sandále MOLO navy (střední)

✅️SANDÁLE Hraní, běhání, dovádění: Lurchi má pro každé dobrodružství vhodné boty. Boty jsou nejen moderní, ale i robustní, odolné a mají vhodný tvar pro dítě. Vzdušné sandále Molo jsou výborné pro první pokusy o chůzi při letních teplotách. O pevné sednutí se postarají dva suché zipy, které usnadní obouvání boty z Velour..Lurchi Lezecká bota Flo hnědá (střední)

Lurchi Lezecká bota Flo hnědá (střední)

✅️Hrajte, šplhejte, šmírujte: Lurchi má tu správnou obuv pro každé dobrodružství. Boty jsou nejen módní, ale také robustní, odolné a vhodné pro děti. S lezeckou botou Flo vyrobenou ze super měkkého semiše jsou i ti nejmladší v bezpečí na cestách. Roztomilé dětské šněrování je vybaveno teplou podšívkou. Protiskluzová gumová..Lurchi Girls Boots Lino-Tex víno

Lurchi Girls Boots Lino-Tex víno

✅️STIFLES Zahrajte si, šplhejte, hýčkejte: Lurchi má tu správnou obuv pro každé dobrodružství. Obuv je nejen módní, ale také robustní, odolná a vhodná pro děti. Sportovní bota LINO vyrobená z odolné semišové kůže se dokáže vypořádat s jakýmkoli počasím. Obuv na zip také vypadá skvěle s textilní vložkou, výraznými..


Lurchi 4,25 (85%) 14 x hodnotené

Kategorie produktů lurchi obsahuje 5 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte lurchi? Poradíme jak vybrat Lurchi, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt