Podnikání

Online sídlo

Myslíte si, že je snadné pořídit virtuální sídlo? Myslím si, že to je asi blbost. Tedy alespoň takhle jsem si to myslela ještě donedávna, protože jsem měla za to, že žádný virtuální sídlo opravdu nemůže existovat. A už vůbec ne virtuální sídlo OSVČ. Rozumíte tomu? Jak může být virtuální sídlo OSVČ? Proto jsem se raději zeptala svého bratra, který právě je OSVČ. Mimochodem, tohle znamená osoba samostatně výdělečně činná. To jste asi věděli. Ovšem ale věděli jste taky o tom virtuálním sídle? Tohle jsem vůbec netušila, protože jsem se zeptala svého bratra, se to vůbec znamená. Můj bratr řekl, že taky o tom slyšel poprvé, ale už něco málo si zjistil, což mě dost potěšilo. Takže jsme si oba dva udělali kávu a sedli jsme si ke stolu, aby mi všechno vysvětlil. A to, co znamená virtuální sídlo OSVČ. A bratr řekl, že je to jenom na oko taková firma jakoby kancelář.

Home office je zajímavý.

Že prý nemá nikdo kamennou kancelář, ale že se třeba můžou lidé scházet online přes nějaký počítač. A třeba přes webkameru. Tomu se říká virtuální sídla. A nemusí to být pouze virtuální sídlo OSVČ, ale taky pouze obyčejná virtuální sídla. Můžu to klidně přirovnat k tomu, jak bylo vyučování ve školách online, když byl coronavirus. Jestli se na to vzpomínáte.

Práce online mě baví.

Protože jsem si řekla, že virtuální sídlo OSVČ může být zase výhodné v tom, že člověk nemusí platit nějaký vysoký nájem za pronájem kanceláře. A pokud vás tohle více zajímá, tak se koukněte na webové stránky companiesandoffice.cz, kde dostanete opravdu nejvíce informací, co to znamená například virtuální sídlo OSVČ a další společnosti. A zaujalo vás virtuální sídlo OSVČ nebo vás vůbec nezaujalo a je vám lhostejné? Myslím si, že mnoha lidem jsem třeba otevřela oči a vnukla jim skvělý nápad. Někdo jenom kroutí hlavou, co to vůbec je zase za výmysl. Nikomu se nedivím, každý má svůj vkus a názor.