Hry

Osram Cool Blue Intense pro vyšší jízdní komfort a bezpečnost

Zákazníky láká nejvíce barva světla

Nejčastějším důvodem, proč umístit do nákupního košíku právě tento model od výrobce Osram, je barva osvitu. Na první pohled se jedná o chladné bílé světlo s namodralým odstínem o teplotě 4200 Kelvinů, které je pochopitelně povoleno na veřejných komunikacích. Výrobce tentokrát zvolil co nejchladnější teplotu chromatičnosti, kterou lze v běžném provozu využívat, a tímto krokem vyřešil dva základní momenty v jednom: Barevný odstín je nesmírně atraktivní, nápadně připomíná xenonové výbojky, přitom jde o halogenové autožárovky za pár desítek korun. Dodá i starším vozům patřičný náboj a takto osvětlený vůz jen tak nepřehlédnete. Zároveň se výrazně zvýšila bezpečnost řidičů za volantem i ostatních účastníků provozu, neboť studené bílé světlo redukuje únavu a eliminuje mikrospánek, zvyšuje pozornost a bdělost, zkracuje rozhodovací reflexy, což je v případě náhlé překážky v jízdním pruhu nebo kolizní dopravní situace klíčové.

osvěltení

Vysoká spolehlivost

Výrobce osvětlovací techniky Osram věnuje značnou pozornost i výstupní kontrole a automatizaci výrobního procesu. Z toho důvodu jsou všechny typy světelných zdrojů velice spolehlivé, což také prokazují zkušenosti z prodejních řetězců – kamenných prodejen a e-shopů. Veškerý sortiment vykazuje nízkou míru reklamačních řízení a naopak velmi dobré zákaznické reference.
Mimochodem, v dnešní době se vyplatí sledovat zákaznické tipy, zkušenosti a postřehy, ušetříte si tím mnohé starosti, finance a drahocenný čas.

žárovka bmw

Kontrast, jas a dohlednost

Problematický bývá u osvětlovacích těles předních světlometů především samotný světelný kužel. U běžných halogenových žárovek je poměrně krátký a se zvyšujícími se výkony motorů a hustotou provozu představují tyto zdroje v současné době mnohdy kritický faktor na hranici bezpečnosti. Lidé si dnes málokdy uvědomují, že se stejnými halogenkami, které v dnešním provozu převažují, se jezdilo před dvaceti lety i ve starých škodovkách a trabantech.
Autožárovky Osram Cool Blue Intense nabízí jasnější a kontrastnější umělé světlo, které zvyšuje jízdní komfort, snižuje stres a pomáhá při řešení složitých dopravních situací. Je vhodnou náhradou běžných halogenových žárovek ve všech typech patic předních světlometů.