Výrobky

Proč dát přednost světlé barvě posuvných dveří vestavěných skříní


Raději do předsíně než do ložnice – v mnoha interiérech se počítá s tím, že bude v ložnici podél celé stěny k dispozici nábytek od země až ke stropu. Jenže toto řešení není šťastné z několika důvodů. Za prvé si vytvoříte z ložnice sklad. Pamatujte, že každý předmět na vás působí svou energií, a čím více předmětů tu je, tím více vás to bude rozptylovat a rušit z odpočinku a klidu. Ložnice by měla být co nejvíce vyprázdněná, abyste se tu lépe regenerovali, a také třeba i milovali. Za druhé si tím zbytečně ukrojíte volný prostor, takže ložnice pak bude zbytečně malá, a to se tu teprve budete cítit nesví.

skříně na míru

Světlá barva odráží více světla – v hmotném světě platí fyzikální zákony úplně stejně v Rakousku nebo v Uruguayi. V každé zemi budou světlé materiály odrážet mnohem lépe světlo, než ty tmavé. Jestliže tedy vsadíte právě vy na světlý odstín barvy posuvných dveří, například na vzor Whitepearl Sten skříně, budete mít jistotu, že ve vašem příbytku se nebudete cítit stísněně. Volba světlé barvy nábytku je velmi důležitá právě pro psychickou pohodu, protože tmavý nábytek má také tendenci odebírat energii z vaší aury, takže se po určité době můžete doma přistihnout, že vás více bolí hlava, že máte zažívací potíže, nebo trpíte depresemi. Toto je prokazatelný fakt, snadno doložitelný na základě experimentů s působením fyzikálních jevů.

ramínka ve skříni

Osvětlení skříní – jistou výhodou vestaveb na míru je i to, že je lze osvětlit vhodnou osvětlovací technikou, například bodovými reflektory nebo LED pásky. Ty lze umístit nad skříň do horní lišty nebo do vnitřních prostor, aby tu osvětlení usnadňovalo orientaci mezi jednotlivými regály. https://www.bauhaus.cz/fileadmin/mounts/cz/Netcats/2017/catalog/CZ_netcat_Regaly_a_ulozne_systemy_2017_0517/index.html

Zrcadla – jestliže vsadíte na skříň se zrcadlem, doporučujeme jejich tvar upravit do podoby různých zakřivení, čímž vznikne velmi zajímavá koncepce celé obytné stěny. Toto řešení také opticky prodlužuje či zvětšuje místnost, a právě v chodbě nebo v předsíni to bude více než vhodné.