Výrobky

Skoro jako v postýlce

V dnešní době představují dětské kočárky už velkou vědu a filozofii. Ale disponují tolika vymoženostmi, že babičky a dědečkové budoucího miminka budou jen nevěřícně kroutit hlavou, protože to nebudou z vlastního mládí znát. Samozřejmostí je vysoká odlehčenost takových kočárků, takže i s naloženým miminkem a nákupem se vám pojede naprosto báječně. Přední kolečka http://www.demos-trade.cz/sortiment-kovani-a-doplnkovy-material-stol-nohy-rekt-a-stav-nozky-kolecka-kolecka kočárků bývají otočná o tři sta šedesát stupňů, takže se budete s kočárkem pohybovat zcela volně a žádné zatáčky vás nebudou omezovat.

kocarky

Vydat se můžete na procházky třeba i do lesa na houby. Kočárky to dnes už dokáží! Jak zmiňujeme, jsou velice lehké a dělané do terénu, jejich nafukovací kola zvládnou překonat kořeny, ďolíčky, kaluže, prostě všechno. Můžete si navíc pořídit už dvojkombinace nebo trojkombinace. To znamená, že v rámci jednoho hliníkového rámu kočárku máte k dispozici vršky, které jenom měníte. Takže když máte dvojkombinaci, máte korbičku nebo sportovní sedátko pro větší miminko, které už bude sedět a bude chtít koukat do světa a na okolní prostředí. Trojkombinace obsahuje ještě takzvané vajíčko, což je přenosná sedačka, kterou vezmete do auta, připásáte nebo umístíte na isofix a jedete s miminkem k lékaři nebo na nákup. Pak jej můžete dát na rám a pohodlně přejet z auta do obchodu nebo právě třeba k lékaři. To vše tak parádně usnadňuje rodičům život, že je cestování opravdu jednodušší a pohodlnější.

miminko

Pokud vám můžeme doporučit, kočárky Riko qubus jsou tím ideálním parťákem pro vás. Korbičku nebo poté sportovní verzi kočárku můžete libovolně na rám otáčet buď po směru nebo proti směru jízdy, jak se vám nebo miminku bude zrovna hodit, aby se pohodlně vyspinkalo. Samozřejmě i sportovní kočárek jde ze sedu umístit do lehu, když zrovna přijde na dítě spánek. Provedení tohoto kočárku je kvalitní a jedná se o bezpečný nástroj na přepravu.