Výrobky

Výběr kočárku nepodceňte

Bez kočárku se neobejde značná část rodičů. Potřebují mít volné ruce a pohodlí při pohybu. I když jsou dnes moderní nosítka, stále je mnoho rodičů, kteří dávají přednost kočárku. Pokud čekáte miminko, určitě už začínáte řešit výbavičku. Jednou z položek může být právě kočárek, který vám může velmi usnadnit péči o miminko. Zatím ještě nevíte, co od kočárku potřebujete? Pokud máte první miminko, nejspíš jste kočárek viděli jen z dálky, a vůbec jste jeho vlastnosti řešit nemuseli. Na první pohled vás pochopitelně upoutá design, ale nesmíte zapomínat na to podstatnější – a tím jsou vlastnosti kočárku. Mezi ně se řadí tradičně rozměry hluboké korby, pevnost a váha podvozku, nastavitelnost madla, způsob skládání a rozkládání, kolik zabere místa v autě, zda má dostatečné příslušenství a jeho cena.

růžový kočárek

Kočárek byste si měli vyzkoušet
Nákup kočárku není dobré nechávat na poslední chvíli, protože by vámi vybraný nemusel být skladem, nebo by mohl pořádně zdražit. Je dobré si pár měsíců před porodem kočárek vybrat a alespoň rezervovat, vyhnete se tak nepříjemnostem. Určitě si jej k nám přijďte zkusit, a my vám pomůžeme vybrat kočárek, který je vyrobený přesně pro vaše potřeby.

šedý kočárek

Pro mnoho rodičů hraje hlavní roli cena, protože nechtějí z jakéhokoliv důvodu dát za kočárek půlka měsíčního příjmu, což je pochopitelné. Existují výrobci, kteří umí vyrobit hezký a kvalitní kočárek za velmi nízkou cenu. Zařaďte do výběru například kočárek Raf pol Margaret, který bude slušet jak holčičkám, tak chlapečkům. Pokud hledáte i výrazný design, je tento kočárek přesně pro vás – najdete jej v mnoha velmi barevných provedeních. Za méně než 10 tisíc korun na vás čeká trojkombinace a bohaté příslušenství.

  • Poradíme vám

Pokud se rozhodnete, že si zkusíte, jak vám kočárek velikostně sedí a jak se vám ovládá, rádi vám pomůžeme ukázat cokoliv budete potřebovat.