Výrobky

Kvalita na prvním místě

Vždycky jsem si říkala, jak otec musí být šikovný, když se vyzná ve všech strojích a taky je velmi šikovný manuálně. Protože můj otec mi pomohl udělat celý dům. Já jsem sice dělala interiér, že jsem například malovala stěny, protože tohle jsem uměla. Toto malování stěn a pokojů mě naučil bratr, protože on má na to školu. Musím říct, že tak moc složité to není A že by to možná zvládnul taky každý sám. Teď stačí jenom mi trochu šikovné ruce a znát základní věci a potom se do toho můžete pustit sami. Můj otec byl zase šikovný v tom, že uměl postavit skoro cokoliv.

Kompozit musí být kvalitní.

Takže mi taky postavil přístavbu a takovou boudu, kde jsem potom mohla mít slepice a další zahradní nábytek. Opravdu hodně mě to těšilo, protože jsem už opravdu nevěděla, kam dávat zahradní nábytek. Měla jsem toho opravdu hodně. Můj otec totiž pracoval ve firmě, a jsou průmyslové kompozitní materiály. A vy se možná říkáte, co to může být. Jsou to například taky průmyslové keramické komponenty s názvem doceram, které se zabývají vývojem a výrobou vysoce odolných dílů, které jsou dále potom využívány. A to například do průmyslové keramiky, která se využívá v mnoha průmyslových odvětvích.

Výroba musí být precizní.

Řekla jsem si, že tato práce může být opravdu hodně složitá. Protože můj otec má rád velké výzvy, takže je logické, že by nešel asi do nějaké práce, ve které by se nudil, že by to tam bylo úplně jednoduché. Myslím si, že tato práce je hlavně zaměřená na mechaniku a také testovací konektory. A více informací byste se dozvěděli na webových stránkách imtts.cz, kde se dozvíte také více informací o průmyslových kompozitních materiálech. Navíc průmyslové kompozitní materiály je tak kvalitní, že je opravdu všude tato firma známá a je kvalitní taky svými výrobními procesy, která je opravdu všude vyhlášená svou propracovaností a precizností. Uvidíte sami.