Výrobky

Kvalitní pivní pípa

Každý z nás, kdo má rodinný dům, tak mu nesmí chybět dílna, ve které opravuje rozbité věci. V této dílně tráví většina můžu mnoho času a jedná se nejen o místnost, kde se opravuje a něco vyrábí, ale kde se dá také posedět a oddychnout si od dětí či od manželky. V takové dílně však nesmí chybět jedna věc a tou je pivní pípa Gastroserver. Díky této pípě se nebudete moct dočkat, až skončí pracovní den a vy si v klidu sednete u ponku a načepujete si pěkně vychlazený pivečko.

pivní pípa

Ačkoliv se to nezdá, tak právě výčepní zařízení je jedna z věcí, kterou má doma na baráku většina mužů. Tento přístroj vykouzlí úsměv na tváři každému muži a jen těžko najdete lidi, kteří nemilují zlatavý mok. Pokud byste náhodou takové lidi našli, tak nemusíte zoufat, na výčepní zařízení se dá napojit i nealko, jako je kofola, či žlutá limonáda. Pivní pípa vám přinese ohromné výhody a snad jenom jeden záporný bod. Tím záporným bodem je ovšem pouze vaše manželka, která vás bude z dílny každý den vytahovat, ať už jdete domů. Velkým plusem je naopak čepované pivo u vás doma, daleko nižší cena za pivo, než v hospodě a v neposlední řadě fakt, že si pípu už nebudete muset poučovat za peníze. Ba naopak pípu můžete zapůjčit vy a něco málo se vám tak vrátí.

pivní pípa

V případě, že o koupi pípy uvažujete, je dobré zvážit, jak moc bude využívaná, nebo kolik chcete, aby vychladila piv za hodinu. Tento faktor je důležitý v případě, že pořádáte často rodinné akce či dýchánky s přáteli. Zapomenout byste neměli ani na rychlospojky, všechny narážecí hlavy a také hadice, kde pivo a vzduch budou proudit. Pozor, o tyto hadice je potřeba se starat a po každé akci či narozeninách by se měly propláchnout. Díky tomu zamezíte zasmrádnutí a pípa tak bude v neustále připravená k použití. Samozřejmostí je, že pípu lze libovolně přenášet a můžete jí tak využít kdekoliv, kam pojedete.