Výrobky

Kvalitní rychlé testy

S koncem léta se začínají vyskytovat respirační choroby. Mezi ně se v posledních letech zařadil i bohužel světově známý Covid, kvůli kterému byla zaváděna různá opatření za účelem snížení šíření tohoto onemocnění, které může být pro řadu lidí smrtelné. Jedním z opatření, která byla povinná všude, bylo provádění testů. Pokud někdo chtěl například do restaurace či do zdravotnického zařízení, musel si provést samotest pomocí testu ze slin či z nosu. Jak se můžeme dočíst v médiích, počty nových případů nákazy opět stoupají. Může být otázkou času, kdy budou test opět povinné.

covid testy

I když povinné nejsou, měli bychom být obezřetní
Každé onemocnění má určitou inkubační dobu, a ani u Covidu tomu není jinak. Je potřeba chránit lidi, kteří mají vyšší riziko trvalých následků po onemocnění, nebo kteří na nemoc mohou dokonce zemřít. Je dobré si test například před návštěvou domova seniorů dělat pravidelně, protože tím razantně snížíte riziko, že nemoc přenesete na další. Chraňte své okolí před nákazou a používejte i teď antigenní testy ze slin.

Jejich použití je jednoduché. Určitě jste se s tímto typem testů už setkali, když byly povinné. Balení obsahuje všechno k tomu, abyste se mohli snadno a pohodlně otestovat nejen doma, ale i v práci nebo kdekoliv jinde. Stačí mít testy kdykoliv k dispozici a za mír minut uvidíte výsledek. Naše testy jsou vysoce citlivé, a dokážou detekovat i malé množství koronaviru. Na výsledek testu se můžete spolehnout. Pokud byste si nebyli jistí, jak test použít, můžete se podívat na návod na našem webu.

testování covidu

Jak na to?
Do sáčku naplníte dostatečné množství slin, které kapátkem nanesete do zkumavky. Poté do zkumavky nalejete všechen extrakt, smícháte se slinami a výslednou směs nanesete na testovací proužek. Za pár minut uvidíte, jestli máte koronavirus, či ne. Nepodceňujte toto závažné onemocnění, a testujte se pro ochranu svého okolí.