Láska

Láska pro všechny

Všichni víme, že láska je opravdu krásný cit. Že každý člověk chce vždycky potkat nějakou lásku, aby byl v životě šťastný. A abych se přiznala, tak opravdu já neznám žádného člověka, který by vůbec netoužil po lásce. Já dokonce toužím opravdu hodně po lásce, jenomže v životě nemám vůbec na lásku štěstí. A říká se, že kdo má štěstí ve hře, tak nemá štěstí v lásce. A já jsem s babičkou opravdu často hrála karty nebo Člověče nezlob se, takže by to bylo ono? Myslím si, že tohle by byl opravdu veliký vtip. Myslím si, že hraní Člověče nezlob se nebo hraní karet s babičkou absolutně nemá vliv na to, že bych neměla štěstí v lásce, protože jsem se rozhodla, že si dám raději nějakou internetovou seznamku, kdyby se to třeba taky potom později mohla seznámit s nějakým mužem a zažít konečně už lásku.

Láska musí být ve dvou.

A jsem sama už sedm let a opravdu už si nedokážu představit to, že bych zůstala sama. A navíc je mi něco málo přes třicet let a už opravdu toužím po tom, že bych založila rodinu. A chtěla bych taky pocítit mateřskou lásku, a tak i jiné druhy lásky než jenom takovou lásku, kterou mám zatím ke svému psovi a kočce. Takže je to opravdu hodně složité.

Láska má znak srdce.

Myslím si, že je každý člověk na světě touží po nějaké lásce, protože každý čtvrtek chce být milován, protože to opravdu krásný pocit. A někdo taky chce dávat lásku, ale nemá komu. Někdy to jsou takový opuštění lidé, kteří nemají vůbec nikoho, komu by se svěřily nebo s kým by si popovídali. To je potom opravdu hodně smutné. A mě takových lidí líto. A když někdy si za to mohou sami, že byl třeba nevěrník anebo že jsou arogantní sobci. V takovém případě potom takový člověk opravdu velice těžko hledá lásku, protože kdo by chtěl sobce? Já bych si ani arogantního člověka nikdy nechtěla. A toužím po obyčejném normální muži, který má normální chování a touží po lásce, stejně jako já.