Výrobky

Na kolo i v zimním počasí

věnovat vašemu sportu po celý rok, jednak v letním období, jedna v zimním období. V České republice nejsou zase tak špatné a extrémní podmínky v zimě, proto můžeme v nížinách při dobrých povětrnostních podmínkách vytáhnout třeba i kolo a užít si zimní jízdu.

Každý kdo to ale takto provozuje vám rozhodně potvrdí, že je třeba mít na sebe nepromokavé oblečení na vrchní vrstvě jedna, a jedna, že je důležitá i spodní vrstva, která musí kvalitně odvádět pot od těla, ale také zahřát. Samozřejmostí jsou i vhodné spodní kalhoty, díky kterým si můžete užít bezstarostnou jízdu na kole bez otlačenin na zadku.

snih

Pokud jste také vášnivý příznivce cyklistiky za jakéhokoli období nebo počasí, vsaďte na Silvini oblečení, což je česká značka, vyrábějící produkty speciálně pro takovéto uživatele, ale i pro aktivní vrcholové sportovce. Jak ponožky, tak trika, nepromokavé bundy, šátky kolem krku, kalhoty, bundy, čepice, i cyklistické návleky na nohy https://www.mmr.cz/getmedia/55dfa8f3-a995-4739-8e8a-7a397fa1635c/GetFile5_3.pdf to všechno je jejich repertoár.

atlet

A nemusí se jednat jenom o cyklistiku, s výbavou to bude podobné i když vyrazíte třeba v zimě na běžky, protože i na to se tato česká firma specializuje. V tomto případě oceníte zejména kvalitní šátky, čepice, rukavice i kalhoty a softshellové bundy. Vyberou si jak muži, tak ženy a na výběr je opravdu velké množství produktů. Pobyty na horách už na sebe nenechají dlouho čekat, vyzbrojte se kvalitou outdoorového vybavení, které vám může například naježit Ježíšek pod stromeček, neváhejte a napište si o to. Třeba takové čelenky nebo bundy ocení i běžci, kteří si ani v zimě neřeknou dost a vyrážejí se proběhnout i tehdy, kdy počasí moc nepřeje, trochu prší nebo sněží, člověk vlastně ani neví, ale oni prostě touží se protáhnout a dostat do těla novou energii. S touto výbavou budou naprosto před vším ochráněni.