Výrobky

Pevné zábradlí

Co byste řekli na to, kdy byste si měli pořídit nějaké nové zábradlí? Myslím si, že by to bylo jistě lepší, než jaké máte předtím. Navíc já jsem musela tento problém asi před třemi měsíci. My máme opravdu starý dům, kde bylo tvoje staré zábradlí. Vůbec jsme to ještě s přítelem neřešili, protože jsme si řekli, že nám to zábradlí ještě nějakou dobu vydrží. Jenomže potom jsme stěhovali nábytek. Bohužel jak jsme nesli těžkou http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/509484/ta-ma-paru-remundova-si-jednou-rukou-pohazuje-tezkou-zabranou.html skříň, tak nám nějak vyklouzla z rukou. Přítel to vyčítá mně. Prý jsem to neunesla, a tak mi těžká skříň vyklouzla z ruky. A skříň samozřejmě bohužel spadla na zábradlí.

Nezdá se vám zábradlí chatrné?

A protože bylo ze starého dřeva, tak praskl na dvou místech, vypadalo to opravdu nevzhledně. Protože já mám ráda, když všechno vypadá pěkně a všechno k sobě ladí a je všechno správně takové, jaké má být. Takže jsem to opravdu nemohla snést. Přítel mi potom řekl, že si nové zábradlí pořídím sama, že on ho kupovat nebude. Nakonec jsme se ale dohodli a zábradlí jsme koupili oba dva na půl. Ještě nám trvá, než opravíme to vrchní zábradlí. To bylo popraskané už když jsme kupovali starý dům. Jenomže tam do té místnosti moc nechodíme, tak to zábradlí nebylo tak moc na očích. Nicméně jsem si ale řekli, že příští rok máme celý dům včetně zábradlí do kupy. Takže nás čeká ještě hodně práce.

Pěkné dekorované zábradlí.

I to popraskané staré zábradlí, které je poničené a opomenuté. A přece jenom to chceme mít doma pěkné a nechci na to myslet, že je ještě na mě někde čeká nějaké rozedřené zábradlí, které čeká na opravu. Vždycky jsem spíše byla taková puntičkářka a chtěla jsem mít všechno v pořádku. A těším se, až to bude u nás v domku všechno hotové, abych si mohla v klidu říct, že už konečně bydlíme tak, jak jsme si přáli. A věřte, že i na maličkostech hodně záleží. Nebo vám by nevadilo, že byste měli obě zábradlí nějak poškozené? Mě tedy ano.