Výrobky

Proč si nechat ušít svatební šaty na míru?

Svatební šaty jsou často věcí, kolem které se točí celý svět budoucí nevěsty zhruba posledních šest měsíců před svatbou. Pokud nechcete řešit svatbu prostým obřadem se svědky na úřadě, pravděpodobně budete shánět šaty, které pro vás budou ty nejkrásnější a v kterých si budete celý svatební den připadat naprosto dokonale. Najít ale takové šaty nemusí být vůbec lehké.

Hodně nevěst volí možnost, že si šaty zakoupí nebo zapůjčí v půjčovnách se svatebními šaty. Vzhledem k tomu, jak jsou dnes tyto půjčovny zásobené, si tam určitě každá nevěsta najde to svoje. Salóny obvykle mají širokou nabídku jak českých, tak zahraničních kolekcí.

svatba

Ale jiné nevěsty volí možnost nechat si ušít svatební šaty na míru. Proč zvolit zrovna tuto možnost?

Máte neobvyklé proporce? Rozhodně se vyplatí si nechat šaty na míru. Pokud víte, že se křivky vašeho těla vyhýbají průměrům běžné konfekce, je možné, že budete mít stejný problém i se svatebními šaty a že byste hledala velmi dlouho takové, které vám budou dokonale sedět. A i tak by to nakonec mohli být takové, které se vám vzhledově stoprocentně nelíbí.

svatební šaty

Největší výhodou šatů na míru je totiž to, že vám naprosto přesně sednou. Žádné nadměrné utahování korzetu, zkracování nebo povolování švů na poslední chvíli. Šaty vám ušijí tak, že vám padnou přesně na míru a budete v nich vypadat skvěle.

Můžete si nechat ušít opravdu ty vaše vysněné šaty. Máte v hlavě přesný obrázek, jak by měli vypadat? Popište je co nejpřesněji tomu, kdo vám bude vaše šaty šít a dočkáte se jich. Můžete se inspirovat různými obrázky na internetu, a i když se vám jich bude líbit hodně, můžete si pak z každých šatů vzít to, co se vám osobně líbí nejvíce a poskládat si dohromady dvoje vysněné šaty.

Navíc vám šaty už pak zůstanou a můžete se s nimi těšit třeba každý rok na vaše výročí svatby.