Podnikání

Pořádek a bezpečí

Je opravdu mnoho firem, které se zabývají výrobou svých výrobků anebo nějakých částí, které ty části potom prodávají dál, aby různé firmy zase z těch částí mohly vyrobit různé výrobky, které jdou potom dále do prodeje. Říká se tomu takový životní cyklus výrobků. A věřte mi, že to je opravdu složité, ještě více, než se zdá a než to slyšíte. Já sama jsem byla hodně překvapená, když jsem díky praxi na studiích mohla vidět takový životní cyklus výrobků. Věřte mi, že to není žádná procházka růžovým sadem. Je to opravdu velice složité a je to práce spíše pro takové lidi, kteří jsou velice zodpovědní a taky mají velkou dávku trpělivosti a jsou odolní proti stresu.

Dbám na kvalitu a nezávadnost.

Protože kolikrát se mi zdá, že takový životní cyklus výrobků je opravdu velice zdlouhavý a někdy až nudný. A právě proto by se tohle lidem nemělo stávat, že jim jejich práce přijde opravdu moc nudná. Myslím se, že každý člověk by se měl do své práce jenom těšit a zažívat si to, jen tak by byl člověk spokojený.

Pořádek a bezpečí je důležité.

A pokud i vás by zajímal životní cyklus výrobků, tak se podívejte na webové stránky gradegroup.cz, kde uvidíte a taky životní cyklus výrobků ISO 14001 Gradegroup. Věřte mi, že to taky musí mít certifikaci a registraci a musí to být samozřejmě ekologické a enviromentální audit. Samozřejmě, že to taky musí být skvělé orientované v legislativě a tak podobně. Implementace a certifikace ISO 14001 a systém environmentálního managementu. Tohle všechno musí být kvalitní a taky poctivé a musí to být udělaný v souladu s tím, a aby to všem podporovalo a neodporovalo by to žádným zákonům. Příklady etapy životní odstup, které lze zpravidla ovlivnit. A je to například taky produkce emisí do ovzduší a taky hluk. Spotřeba energie, a to všechno okolo ostatní. Recyklace a odstraňování a produkce odpadu. http://www.bystrice.cz/obecni-urad/odpady/ A tohle taky nějakým způsobem jde ovlivnit, takže by se o to lidé, co to vyrábí a produkují měli více zajímat. Jenom takhle, když člověk bude šetrný ke svému okolí, a tak životní prostředí bude čisté a lepší.