Podnikání

Práce i pro ženy

Hodně dlouho jsem hledala práci, když jsem odešla z mateřské dovolené. Už mi to tam doma nebavilo, tak jsem si mateřskou dovolenou prostě přerušila a řekla jsem si, že už půjdu do práce, protože doma jsem se opravdu hodně nudila, tak jsem si řekla, že práce to asi změní a konečně budu dělat něco, co si zasloužím. Opravdu mě nebaví sedět jenom doma a koukat na televizi. Tak jsem si řekla, že i když můj syn už chodí do školky, tak alespoň na částečný úvazek do práce bych samozřejmě jít mohla. A taky bych byla konečně více v klidu, protože jsem už z toho domova byla jenom nervózní.

Ve firmě se taky často jezdí na dlouhé cesty.

A protože přítel pracuje pro filmu HRO TECH, tak jsem se přítele zeptala, jestli tam nemají nějaké vhodné místo pro mě, jako pro ženu. Přítel mi řekl, že do firmy HRO-TECH samozřejmě nabírají, i když je to firma, která se zabývá hlavně stroji a službami, které se taky týká strojů anebo prodeje strojů a taky služeb. Mě tohle vůbec nevadí, tak přítel mi řekl, že v jejich firmě HRO TECH právě hledají uklízečku, takže jsem řekla, že bych to místo nejraději vzala, že alespoň budu mezi lidmi. Byla bych tam ještě s dalšími dvěma uklízečkami, tak jsem si řekla, že bych se alespoň taky v práci popovídala a nebyla bych tam pořád jenom sama.

Firma má mnoho oborů působnosti.

Přítel mi tedy ve firmě HRO TECH domluvil práci, takže jsem opravdu ráda, že mám konečně práci, sice jenom na tři hodiny denně, ale i za tohle jsem ráda. Nejenomže se nebudu nudit, ale taky si vydělám nějaké peníze, takže nebudu muset obracet každou korunu nadvakrát. I přítel je rád, protože zjistil, že když mám práci, tak se nenudím a zažívám nové věci a jsem taky víc a klidnější a nejsem tak nervózní, jako kdysi. A jaká práce se nejvíce líbí vám? Typická mužská práce nebo ženská? A firma HRO-TECH nabízí opravdu mnoho benefitů, které by se vám taky mohly hodně zalíbit.