Podnikání

Proč musíte navštívit Chorvatsko

Chorvatsko je jako cílová destinace našich výletů a dovolených u Čechů velmi oblíbená už léta. V posledních letech ale získává na popularitě i v jiných zemích, a to nejen napříč Evropou, ale i napříč světem. A není divu. Chorvatsko vám nabídne po většinu roku velmi příjemné počasí, příjemné ceny, možnosti koupání, sportu a spoustu krásné přírody a památek.

Pokud jste nikdy Chorvatsko nenavštívili, zde je pár důvodů, proč byste tak rozhodně měli učinit!

EU

Ostrovy všude kam se podíváte

Kromě toho, že si můžete vychutnat skvělou dovolenou na pobřežních městečkách, najdete v Chorvatsku i přes tisíc ostrovů. Některé jsou opravdu malé, ale jiné jsou plnohodnotným ostrovem, kde žije spoustu obyvatel. Pokud chcete, můžete procestovat jednotlivé ostrovy napříč velkou částí Chorvatska!

Festivaly

Víte, že v Chorvatsku se každé léto pořádá velké množství skvělých festivalů? Mnoho z nich se koná přímo na pláži, což vám poskytne nezapomenutelný zážitek. A nejedná se o festivaly, kde byste našli jen lokální umělce, ale můžete se zúčastnit i takových, kde vystupují hvězdy na světové úrovni.

Příroda

Chorvatsko je vyhlášené svou nádhernou přírodou. Po celé zemi najdete spoustu nádherných národních parků, jako je třeba Plitvice. Rovněž zde najdete spoustu vodopádů, které jsou pro Chorvatsko typické. Pokud ho navštívíte, určitě musíte navštívit Plitvická jezera.

moře

Levný kraj

Oproti jiným dovolenkovým destinacím je Chorvatsko skutečně cenově dostupnější pro širší spektrum návštěvníků, takže pro rodiny s dětmi, páry ale i jen partičky mládeže, kteří si chtějí někde užít dovolenou a zábavu. Za dobré ceny tu seženete jak ubytování, tak stravu, především tu v pouličních stáncích, kde seženete pravé klenoty chorvatské kuchyně.

Přemýšlíte, že byste chtěli do Chorvatska jezdit více, než jen na dovolenou? Prohlédněte si nabídku Chorvatsko reality na prodej.