Výrobky

Zahradní bazén

I když se blíží už zimní sezóna, budou za chvilku Vánoce, tak přemýšlím, jaký bazén si dám příští rok na zahradu. S přítelem si totiž plánujeme už náš vysněný bazén. Já jsem chtěla takový krásný bazén zapuštěný do země. Jenomže můj přítel říká, že bazén nadzemní bude určitě lepší. Jenomže já si to vůbec nedokážu představit. Představte si, že jdete se svými přáteli grilovat na zahradu. A potom tam bude stát nějaký velký v průměru třímetrový bazén. Myslím si, že bazény zapuštěné do země vypadají lépe i naoko. A jsou takové více estetičtější a můžete tam ihned skočit, zatím o když máte bazén nadzemní, tak to moc praktické není.

Bazén podle mého vkusu.

Musíte si tam pořizovat taky takové ty schůdky. Pamatuji si, jak moje sestra měla bazén, který byl nadzemní. Ona tam měla takové plastové schůdky, po kterých se lezlo do bazénu. Já jsem to jednou zkoušela a musím říct, že jsem s ostudou málem propadla. Protože pode mnou ty plastové schůdky praskly. Sice nemám nadváhu, ale byla to velká ostuda.

Mám ráda plavání.

Takže jsem řekla příteli, že bych na zahradu příští rok chtěla bazén zapuštěný do země. S přítelem jsme se kvůli bazénu chvíli hádali, ale nakonec mi dal za pravdu. Prý to bude hezčí. Přítel se mi svěřil, že bazény zapuštěné do země se mu taky moc líbí, ale je to prý více pracnější na práci. Já to sice vím, ale jsem nakonec ráda, že přítel souhlasí se mnou. Takže je mi jasné, že přítel nechtěl bazén zapuštěný do země jenom kvůli tomu, že je to více náročné na práci. Jenomže ono nic není zadarmo, to je jasné. Nakonec jsem ale moc ráda, že jsme vyhrála a že je po mém. Tedy přítel ten bazén chce taky, ale jsem ráda, že bazén zapuštěný do země budeme mít. Taky jsme se už dohodli na tom, že bazén nebudeme kupovat nějak extra velký, stačí nám tak dva metry v průměru. I v tak malém bazénu se dá jistě zažít mnoho zábavy.