Podnikání

Na YouTube jsou někdy k nalezení zajímavá videa


Sociální síť YouTube nabízí v některých případech skutečně zajímavá a přínosná videa, s nimiž si usnadníme a zpestříme život. Uvádíme tu některé příklady modelových situací:

Potřebujete vyrobit dětem pískoviště a houpačku

Představte si, že máte doma děti předškolního věku a chcete jim dopřát pohyb na zdravém vzduchu na zahradě a trochu té přirozené a tvořivé dětské zábavy. Máte v plánu postavit houpačku a pískoviště, ale potřebujete nějakou vhodnou inspiraci. Na YouTube je k nalezení celá řada tipů a návodů k sestavení těchto výrobků a vy tak máte možnost svou vizi uvést v realitu.

kanál YouTube

Plánujete retro párty

Retro styl je dnes moderní a mnoho lidí vyhledává informace z doby svého mládí, nebo dokonce z období, kdy na tomto světě ještě nebyli. Zajímají se o oblečení, nábytek, hračky, elektroniku a mimo jiné také o hudební produkci. Výhodou YouTube je možnost stáhnout si odtud libovolné hudební videoklipy pomocí YouTube mp4 converter downloaderu a uspořádat nějakou retro akci, např. diskotéku nebo posezení u kávy s promítáním tamních hudebních skvostů.

Rožmberk nad Vltavou z výšky

Chystáte se někam na výlet

YouTube vám může být nápomocná i při plánování dovolenkových pobytů, kdy si tu naleznete a stáhnete např. záběry z různých měst, přírodních lokalit a mezi nimi i leteckých záběrů z dronů. Videa z dronů mívají velmi vysokou vypovídající schopnost, protože vám ozřejmí poměrně velkou plochu okolní krajiny a vy se pak snadno zorientujete, zda tuto oblast navštívíte, anebo se jí raději vyhnete. Drony vám někdy odhalí i skryté skutečnosti, které vám mohou pro příště ušetřit spoustu komplikací.

Kromě videa z výšky také lidé pořizují video za jízdy na kole anebo v průběhu plavby na kánoi, kajaku nebo raftu po říčních tocích, což je velmi výmluvné zejména pro každého, kdo se chystá ke splouvání řeky ve stejném úseku.