Výrobky

Hřiště pro děti

Vždycky jsem chtěla mít hodné dětí, protože už jako malá jsem si přála mít velkou rodinu. Navíc já pocházím z velké rodiny, mám další čtyři sourozence a jsem za to moc ráda. Vždycky jsem měla alespoň v životě nějaké prima parťáky, jakými jsou sourozenci. A sice nemáme všichni stejného otce, ale vůbec nám to nevadí, ale i tak celá rodina vždycky držíme spolu. A jsem taky moc ráda, že patříme k těm rodinám, které mají štěstí, že se vůbec nehádají a vždycky spolu krásně vycházejí. Myslím si, že láska a porozumění v rodině je opravdu velmi důležitá pro všechny vztahy v rodině. Znám totiž taky plno rodin, kde jim to vůbec neklape.

Hřiště je ráj pro děti.

Kde jsou v rodinách hádky na denním pořádku. A abych se vám přiznala, mě by takový život v rodině nebavilo, a proto jsem si řekla, že až si budu hledat partnera, tak se budu pečlivě snažit. Chtěla bych si najít partnera, který bude taky toužit po dětech stejně jako já. A řekla jsem si, že s ním ihned musím začít téma o dětech. Protože mě už bylo přes třicet let, ale nemohla jsem stále najít nějakého muže. Po dvou letech se mi to podařilo. A po dalších dvou letech se mi narodila dvojčata. A byla jsem s přítelem naprosto šťastná. Taky jsme chtěli dětem pořídit nějaké dětské hřiště. Nakonec jsme se rozhodli pro celodřevěné dětské hřiště.

Děti si rády hrají.

Naštěstí máme opravdu obrovskou zahradu, takže si myslím, že takových celodřevěných dětských hřišť by se tam vešly snad tři. Naši dva synové by chtěli krásnou klouzačku a pískoviště. A jsme rádi s přítelem, že celodřevěné dětské hřiště má taky velké pískoviště, které si přejí naše děti. Taky tam jsou krásné houpačky a dvě takové prolézačky, které synové milují. A jsem opravdu moc ráda, že jsem se s přítelem shodli na typu celodřevěného dětského hřiště Destkahriste, protože pro naše děti naprosto geniální a je také velmi bezpečné.