Podnikání

Zimní prázdniny a jejich program

Jedny prázdniny skončily a už abyste přemýšleli nad tím, co dostanou děti pod stromeček a kde třeba budete trávit dny po vánočních svátcích, protože jste si třeba říkali, že by bylo skvělé vyjet si s rodinou někam na Silvestra a oslavit Silvestra právě na horách, kde to má svoje velkolepé kouzlo. Děti už jsou větší, takže byste je pomalu mohli začít učit na lyžích nebo na prkně nebo už jsou zdatnými lyžaři jako vy? Manželka by se vydala na běžky, zatímco by vám uvařila na apartmánu horkou polévku a byla by to dokonalá zimní pohádka.

lyze

Všechno je ale třeba řešit zavčasu. Pokud si v prosinci vzpomenete, že chcete jet během volných dní mezi svátky na hory, patrně už bude pozdě a všechno již bude plně obsazené. Možná by to také chtělo nějakou změnu, protože jste zvyklí jezdi do Krkonoš, ale chtěli byste poznat i něco jiného a hlavně něco, kde by se děti opravdu vyřádily? Máme pro vás skvělý tip – jeďte do Orlických hor, které nabízejí poklidné prostředí, ale i prvotřídní středisko alpského typu.

holcicka zima

Už jste slyšeli o Bukové hoře, která nabízí celkem pět sjezdových tratí? Mezi nimi najdeme dětskou sjezdovku, sjezdovku pro méně zdatné lyžaře, dále běžecké tratě, kidpark, prostě maximálně možné vyžití. Celá rodina nebo i dvě rodiny si přijdou https://zpravy.idnes.cz/studenti-eu-velka-britanie-brexit-univerzita-fop-/zahranicni.aspx%3Fc%3DA171228_111517_zahranicni_amu na své. Pro milovníky snowboardu je tu také snowpark s nejrůznějšími překážkami. Snowpark je právě v Čenkovicích, ale lanovkou můžete vyjet na Bukovou horu a vyzkoušet zase sjezdovky nad Červenou vodou a zase se vrátit. Prostě lyžařský areál, jak má být. Podívejte se na volné kapacity ubytování a zarezervujte ho ještě dnes. Dokonce i skipasy můžete zakoupit dopředu, nyní ještě za loňské ceny. To bude rodinná dovolená, jak má být, připravte si bundy, lyže, prkna, sáňky, běžky, a teď už se jenom můžete těšit, jaké zážitky vás a vaše děti čekají tuto nadcházející zimu.