Láska

Jak poznáte, že je to ten pravý?

Stará se o vás

To poznáte velice snadno. Zajímá se o vás partner, jaký jste měli den? Když vám není dobře, donese síťku pomerančů? Nebo z jeho chování z cítíte, že jste mu jedno a má vás na háku?

Komplimenty

Občas vám partner složí poklonu u které se úplně rozplynete. Jen se snažte rozpoznat, zda je myšlena opravdu upřímně. Někteří manipulátoři využívají komplimentů k tomu, aby vás dostali tam, kam chtějí a dosáhli svého.

Chce, abyste byli oba spokojení

Pozorně vás poslouchá a zná vaše přání. Není pro něj problém jít s vámi na procházku, i když se mu tak úplně nechce. Jde jen proto, aby vám udělal radost. A za to jsou plusové body.

pár

Podporuje vás

Vzájemná podpora je velmi důležitá součást vztahu. Chcete odejít ze zaměstnání a rozjet vlastní podnikání? Partner to s vámi probere a řekne svůj názor. A i když vám jako první řekne nástrahy podnikání, vždy vás bude podporovat, věřit vám a fandit vám.

Chce s vámi trávit volný čas

Ano, práce je hodně a doba je hektická. Ale volný čas chce partner trávit s vámi. A je jedno, že je to jen sledování oblíbeného seriálu doma v teplákách.

Nešetří polibky a objetím

Počáteční jiskra vašeho vztahu už trochu vyprchala. Ale to nic nemění na tom, že se chytnete venku jen tak za ruce, obejmete se a tak dále. Občas si spolu také zaflirtujte nebo zopakujte první rande.

láska

Má stejný pohled na život

Jestliže se shodnete na většině důležitých věcí můžete si gratulovat. Partner nemusí mít úplně ve všem stejný názor, ale měli byste se navzájem respektovat.

Plánuje s vámi budoucnost

Ani po roce neznáte jeho rodinu a přátelé. Zároveň při každé zmínce o stěhování/svatbě/miminku dostává osypky? Tady něco nesedí. Partner, který s vámi počítá, s vámi také bude rád plánovat budoucnost.

Klape vám to i v ložnici

Sex je nedílnou součástí vztahu. Je pravdou, že problémy v ložnici končí často rozchodem. Baví vás stále sex s partnerem, máte chuť s ním sdílet intimní život?