Výrobky

Jak přežít menstruaci

Menstruaci se nevyhne žádná zdravá žena od období puberty až do přechodu. Je to znak, že tělo funguje jak má. Jenže menstruace nebývá moc příjemná, protože ji provází omezení pro ženu a často i bolesti a další doprovodné potíže. Některé bolesti mohou dokonce způsobovat nevhodně zvolené menstruační pomůcky. Tampony i vložky bývají bělené a navíc mohou uvolňovat do těla vlákna, která mohou způsobovat záněty. I to je důvod, proč se čím dál více žen rozhoduje vyzkoušet nové pomůcky.

menstruační tampon

Jednou z poměrně nových hygienických pomůcek jsou menstruační kalhotky. V současné době je na našem trhu několik výrobců, jejichž výrobky jsou ale poměrně drahé, a proto se jejich kalhotky zase takové oblibě netěší. V současnosti můžete koupit i české menstruační kalhotky, které se dají koupit za mnohem méně peněz a ve stejné kvalitě. Jsou vyráběny z nanovláken a několika vrstev savých materiálů, aby mohly nositelce poskytnout co nejvyšší ochranu.

žena a menstruace

Nic neproteče
Nemusíte mít obavy z toho, že by vás kalhotky dostatečně neochránily. Hodí se k používání po celou dobu menstruace, a jsou vhodné pro velmi mladé dívky, které menstruaci teprve dostaly. Právě pro ně je to velmi komfortní a diskrétní řešení.

Záleží na síle menstruace
Nevíte si rady s počtem kalhotek, které byste měla mít připravené v šuplíku? Na e-shopu najdete pomocníka, díky kterému si počet potřebných kalhotek snadno spočítáte, a budete na další menstruaci vždy připravená.koupí tohoto produktu navíc podpoříte českého výrobce, který kvalitou rozhodně nezaostává za zahraniční konkurencí, a navíc vám poskytne výrobky za mnohem lepší ceny.

Každá žena nosí jiné prádlo
I během menstruace chtějí ženy nosit hezké prádlo. Proto nabízíme jak kalhotky s vysokým pasem, tak brazilky a tanga. V našich kalhotkách vám bude příjemně od prvního až do posledního dne.