Móda

Ráda nakupuji

Vždycky jsem se moc ráda oblékala a největší slabost jsem měla pro boty a taky kabelky. Vy si říkáte, že je to logické, že jsem žena. A já vám to mohu jenom potvrdit, protože opravdu znám mnoho žen, které milují boty a rádi kupují kabelky. Já nejsem samozřejmě výjimka. A opravdu nechápu může, kterým vadí nakupování. Nakupování módy a kosmetiky mě taky dost baví! A je asi pravda, že muži na to nemají buňky. A i když opravdu nevím proč, ale pokaždé, když jsem v módním centru, kde se nakupuje móda a kosmetika, tak vidím opravdu jenom minimum můžu. Anebo když už tam vidím nějakého muže, tak rychle popadnou džíny a nebo mikinu a hned jdou platit. Zatímco my ženy se moc rády projdeme po celém obchodě a koukneme na všechny novinky, které jsou v regálu. Nebo vy se nerady koukáte po obchodech s módou?

Moc ráda se oblékám.

Já ano, i když moje bankovní konto není k prasknutí a nemám tam opravdu hodně peněz, tak moc ráda zavítám do obchodních center, kde nakupuji ráda módu. Občas ale taky zajdu do second handu. Myslím si, že je to v poslední době velmi populární obchod. Víte, v second handech se dají opravdu najít skvělé kousky, které nikde jinde nenajdete.

Móda má mnoho podob.

Víte, co je na módních second handech důležité a hlavně dokonalé? Hlavně to, že tam najdete módní věci, od každého kus pouze jenom jeden. Tak se nemusíte bát, že ve svých nových šatech anebo bundě najdete v ulici ještě někoho, kdo to má taky. To je nemožné. Takže se mi nedivte, že moc ráda nakupuji taky oblečení z druhé ruky, A když to tak vezmu, tak je to taky větší zábava, než jít do řetězového obchodu nebo butiku. No, i když butik je butik“ Tam je to luxusní, že bych tam i spala, ale to je zase nad rámec mých finančních možností. A vy si můžete dovolit chodit do drahých butiků? Přiznejte se, co si tam nejraději kupujete? Někdo nakupuje třeba jen online.