Podnikání

SEO pro vás

Vzpomínám si, jak můj přítel chtěl rozjet svůj vlastní e-shop. On moc rád psal, takže taky už napsal dvě skvělé knihy a opravdu se mu daří. Jeho dvě skvěle knihy jdou opravdu na odbyt a knihkupectví se o ně perou. Takže si přítel řekl, že si taky udělal vlastní e-shop, kde bude prodávat různé knihy, a to nejenom svoje. Nevím, co by tam jinak prodával, protože on napsal pouze dvě knihy. Takže si chtěl otevřít knihkupectví. A ne kamenné knihkupectví na městě, ale spíše chtěl mít internetový obchod, kde bude prodávat své oblíbené knihy a všechny žánry, které rád čte. Taky tam chtěl mít různá diskusní fóra, aby se tam zákazníci cítili opravdu skvěle a mohli taky přidat svůj názor.

SEO mě moc baví.

Jenomže přítel na to neměl vůbec žádné vzdělání, co se týče marketingu A nebo reklamy, takže jsem byla ráda, když se přítel podíval také na různé webové stránky jako například seoconsult.cz, kde najdete různé optimalizace pro vyhledávače v Brně. Bydlíme v Brně, takže to se nám opravdu nejvíce hodilo. A pokud taky přítel hledá optimalizace pro vyhledávače v Brně, tak jsem byla ráda. Navíc taky PPC reklama z Prahy může být skvělá, takže tyto webové stránky může přítel opravdu navštívit. Řekla jsem si, že by bylo nejlepší, kdyby si taky najal nějakého skvělého bankovního poradce anebo si našel nějakého člověka, který se v tom vyzná.

Onlien práce je skvělá.

Protože PPC reklama z Prahy není opravdu jenom tak. Chce to hodně znalostí. Takže si myslím, že na webových stránkách seoconsult.cz by se přítel dozvěděl opravdu spoustu informací, které by potřeboval pro svůj provoz na e-shopu. Taky potřebuje všechna povolení a různé registrace, aby měl všechno v pořádku a hlavně legálně. Takže optimalizace pro vyhledávače v Brně pro něj bude perfektní, stejně tak jako PPC reklama v Praze. Takže se hlavně nesmíte bát se do něčeho pustit. Když máte skvělé učitele a podmínky, tak se nemusíte ničeho obávat. Zkuste PPC pražskou reklamu a uvidíte sami.